ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE

KOMPLEKSOWYCH USŁUG W BUDYNKU

ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO NR 1

W REDZIE

Przedmiotem ogłoszenia jest zaproszenie do składania ofert na poniższe usługi.

WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

1. Posiadanie uprawnień do wykonywania działalności zgodnej z zakresem przedmiotowego zamówienia;

2. Posiadanie wiedzy i doświadczenia w obsłudze takiego obiektu lub podobnej placówki.

I. USŁUGA INTERNETOWA

Kompleksowej obsługi i opieka nad siecią i sprzętem komputerowym

w ten sposób aby ten działał sprawnie i bezawaryjnie;

W ramach umowy usługodawca zobowiązuje się do:

a/ nadzór , diagnostyka i serwis sprzętu komputerowego oraz oprogramowania ;

b/ administrowanie oraz naprawy konfiguracyjne (terminale, drukarki, sprzęt sieciowy);

c/ konfiguracja i włączanie sprzętu do infrastruktury komputerowej;

d/ doradztwo i pośrednictwo w zakresie zakupu sprzętu komputerowego;

e/ udzielenia wyjaśnień telefonicznych;

f/ usuwanie usterek w możliwie jak najszybszy sposób tak aby umożliwić sprawne działanie

stanowiska lub sieci komputerowej

II. USŁUGA DOTYCZĄCA NADZORU MONITORINGU.

1. kompleksowa obsługa techniczna monitoringu w szkole, ( sprawdzenie instalacji

i zamocowania wszystkich urządzeń, poprawności działania kamer, sprawdzenie zgodności

połączeń giętkich i zasilaczy, , sprawdzenie

poprawności działania głowicy obrotowej i jej sterownika, poprawności działania urządzenia

rejestrującego obraz z kamer i monitorów);

2. przeglądy 4 x w roku ( raz na kwartał);

3. czas reakcji na awarie;

III. USŁUGA P.POŻ

1. przeglądy techniczne oraz naprawy i napełnienia podręcznego sprzętu gaśniczego

co 12 m-cy;

2. badanie sieci hydrantowej wewnętrznej i zewnętrznej pod względem ciśnienia i wydajności

wody co 12 m-cy;

3. Próba ciśnieniowa węży hydrantowych na maksymalne ciśnienie robocze instalacji , suszenie

i zwijanie węży co 5 lat’;

4. właściwe oznakowanie dróg ewakuacyjnych.

5. Sprzęt zakwalifikowany do naprawy i napełnienia dostarczany i odbierany na koszt Wykonawcy

IV. USŁUGA BHP

Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP (raz na tydzień).

1. Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń.

2. Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy (co najmniej raz w roku).

3. Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.

4. Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków:

1. przy pracy,
  2. w drodze do pracy i z pracy,
  3. uczniów będących pod opieką Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie,
  4. dzieci będących pod opieką Przedszkola nr 4 w Redzie

(czas przybycia pracownika służby bhp w razie wypadku na terenie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Redzie: do 20 minut od momentu zgłoszenia wypadku).

1. Opracowywanie wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków.
  2. Prowadzenie rejestrów i kompletowanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby.
  3. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą.

4. Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

5. Nadzór nad wykonaniem nakazów, wystąpień, decyzji i zarządzeń wydawanych przez zewnętrzne organy nadzoru nad warunkami pracy.

V. Inspektor Nadzoru:

1. prowadzenie KOB;

2. przegląd roczny obiektu 2 x do roku w zakresie ogólnobudowlanym;

3. przegląd pięcioletni obiektu w zakresie ogólnobudowlanym;

4. przegląd placu zabaw 1 x w roku na wiosnę;

5. nadzór nad remontami;

6. sporządzenie kosztorysów inwestorskich.

VI. Wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej:

1. pomiar natężenia oświetlenia podstawowego (502 punkty);

2. pomiar natężenia oświetlenia awaryjnego (104 punkty);

3. pomiar rezystancji izolacji TNC ( 460 obwodów);

4. pomiary ochronne przeciwporażeniowe i odgromowe;

5. zadziałanie Głównego Wyłącznika prądu.

VII. Inspektor Ochrony Danych

1. Świadczenie usługi Administratora Bezpieczeństwa Informacji, zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2016 r, poz. 922 ze zm.) „UODO”
  2. W szczególności art. 36a ust.2 UODO, oraz po wejściu w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferty proszę przesyłać do 13.09.2024 r. do godz. 14.00 na maila :
sekretariat@sp4reda.pl