DNI OTWARTE NA STACJI UZDATNIANIA WODY CEDRON

DNI OTWARTE NA STACJI UZDATNIANIA WODY CEDRON

Podczas tegorocznych Dni Otwartych na stacji uzdatniania wody CEDRON w Wejherowie goście zobaczą jak ważny wpływ na nasze życie ma ochrona środowiska naturalnego. Przygotowany scenariusz obejmuje: prezentację z Sali na I piętrze, zwiedzanie stacji, doświadczenia, warsztaty edukacyjne, które pozwolą nam zobrazować działanie miasta pod ziemią. Goście dowiedzą się, że życie bez czystej wody jest niemożliwe, co się dzieje z wodą zużytą czyli ze ściekami, jak się je oczyszcza, czego i dlaczego nie wolno wrzucać do WC. Ponadto zaplanowano wiele atrakcji zabawowych od mega baniek po konkursy tematyczne.

Do dyspozycji gości zostanie oddana strefa relaksu wyposażona w leżaki, hamaki, leżanki, huśtawki, poduszki, koce.