Pobyt w Danii

W dniach 25 lipca-3 sierpnia 2015, w ramach projektu „Exchange For All” grupa polskiej młodzieży z Gimnazjum nr 1 oraz wraz z p. Kuryło wyjechała do Saksobing w Danii. W projekcie tym nasi uczniowie spotkali się z rówieśnikami z Litwy, Finlandii, Polski i Danii.

Młodzież uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach plastycznych, muzycznych i tanecznych. Instruktorzy przygotowali ich do występu przed publicznością w zaledwie 3 dni. Uczniowie zwiedzili okolicę Saksobing, Kopenhagę i Nykoebing.

Wszyscy uczestnicy wycieczki są bardzo zadowoleni z wymiany. Dzięki projektowi nasza młodzież mogła podciągnąć się z angielskiego, a co najważniejsze stworzyły się nowe przyjaźnie, które, mamy nadzieję, przetrwają latami.

Druga część projektu „Exchange For All” będzie odbywać się w Redzie w terminie 19-24 września. Wówczas będziemy gościć grupę młodzieży z Niemiec, Danii i Redy.

A oto galeria zdjęć z pobytu z Saksobing: