Biegi o puchar Janusza Molaka

Oto relacja z tradycyjnych biegów przełajowych, którym patronuje pierwszy dyrektor naszej szkoły p. Janusz Molak.

Najpierw wystartowały dziewczęta. Jako pierwsza dobiegła do mety Katerina Thomaidou. Po dłuższej prezentacji zawodników, wystartowali chłopcy. Bieg zakończył się pięknym finiszem Daniela Grunwalda. Ponieważ w Gimnazjum nr 1 uczniowie nie lenią się na w-fie, w obu biegach wszyscy dotarli do mety przy niezawodnym wsparciu kolegów i koleżanek. 🙂

Zwycięzców Katerinę Thomaidou z klasy 2 e, Agatę Borawską z klasy 3 c, Kaję Kołodziejską z klasy 2 c oraz Daniela Grunwalda z klasy 3 c, Mikołaja Karłowskiego z klasy 3 a, Bartka Trockiego z klasy 3 c dekorował p.Janusz Molak i dyrektor p.Marek Kaminski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia biegu 🙂