Ze Zwolle do Redy

Ze Zwolle do Redy

Zakończyła się coroczna wizyta uczniów ze szkoły Van der Capellen
z Holandii. Program pobytu zawsze pozwala na wiele godzin wspólnych zajęć. Razem zwiedzamy, uczymy się i bawimy.

Tutaj widać pierwsze kroki naszych gości w auli Gimnazjum nr 1. Wszyscy uczestnicy projektu byli w Gdańsku i w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Bawiliśmy się na sali gimnastycznej
i tańczyliśmy na dyskotece. Była także wycieczka do Stutthofu i na Westerplatte. Bardzo udane były warsztaty w Wejherowskim Centrum Kultury. Obejrzeliśmy ten nowoczesny budynek. Tutaj warsztat plastyczny, tutaj warsztat ceramiki i rezultat pracy. Tutaj warsztat fotograficzny i rezultat. Tutaj warsztat form przestrzennych. Tutaj i tutaj warsztat animacji filmowej, a tu – efekt końcowy. 😀

Zapraszamy do galerii, gdzie znajduje się garść zdjęć z tego cudownwgo tygodnia 🙂