Klasy 1c i 1e z wizytą w Teatrze NOT

Klasy 1c i 1e z wizytą w Teatrze NOT

19 marca klasy 1c i 1e udały się do Gdańska, do Teatru NOT na spektakl pt. „Mała księżniczka”. To spektakl o dojrzewaniu i co się z tym wiąże, o przeżywaniu różnych sytuacji po raz pierwszy, o tym, że życie jest niespodziewane i nikt z nas nie wie do końca co go spotka. Jest to opowieść o dziewczynce, która zachowuje swoje wewnętrzne dobro i czyste serce. Mówi się, że fortuna kołem się toczy i to jest prawda. Ale mówi się także, że niektórzy sami wykuwają swój los. I to również jest prawda. Spektakl pokazuje, że jedną z ważniejszych rzeczy jest to, jakich ludzi mamy szczęście spotkać na swojej drodze i jacy my jesteśmy wobec innych, czasem słabszych, zależnych od nas osób. Pośród barwnych, różnorodnych scen, wzbogaconych widowiskowymi choreografiami oraz uroczymi piosenkami wyłania się pytanie – jak my zachowalibyśmy się w obliczu próby?

Pierwszaki były zachwycone, widoczne były również momenty wzruszenia na ich twarzach. Dziękujemy aktorom za miłe przyjęcie i możliwość zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia na scenie.

Monika Halczak – Lewandowska