Finał Szlachetnej Paczki w Sp4

Finał Szlachetnej Paczki w Sp4

W dniach 8-9 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki. Wraz z Przedszkolem nr 2 oraz zaangażowaniem dzieci, rodziców i nauczycieli zebraliśmy 53 paczki dla potrzebującej rodziny. Oto relacja z wręczenia paczek: „Gdy zadzwoniliśmy do drzwi, Pani Sabina na sam nasz widok popłakała się. Cała rodzina pomagała nam wnosić paczki do mieszkania. Marek powtarzał, że chyba był grzeczny skoro dostali tyle prezentów. Pani Sabina otwierając, każdą paczkę ocierała łzy wzruszenia, wszystko było dla niej ważne. W jednej paczce znajdowała się świeca, Pani Sabinie bardzo spodobał się jej zapach, od razu miała pomysł, gdzie ją ulokuje w mieszkaniu. Marek z Karolem cieszyli się ze wszystkiego najbardziej z zabawek. Markowi największą przyjemność sprawił ludzik Lego, Karol uradował się ze znalezionego w jednym z kartonów plecaka. Pani Sabina oraz Jessicka bardzo się ucieszyły z kurtek na zimę. Nadia jak tylko zobaczyła maskotkę świnkę Pepe nie chciała nic innego oglądać :)”

Chciałabym bardzo podziękować za tak liczną pomoc. Pamiętajmy. Warto Pomagać!

Katarzyna Czekalska

Marta Stenka