III ZIMOWE GRAND PRIX REDY

III ZIMOWE GRAND PRIX REDY

III ZIMOWE GRAND PRIX REDY – etap I

Dziś w ramach „Aktywnej Soboty” wybraliśmy się na zawody z cyklu „Zimowe Grand Prix Redy”. Nasi uczniowie w przedziale wiekowym od pierwszej do szóstej klasy dzielnie walczyli na naprawdę wymagającej trasie. Każdy z nich osiągnął dziś swój większy lub mniejszy sukces. Niektórym udało się przebiec większość trasy bez zatrzymania, inni po raz pierwszy zaprezentowali się na takiej imprezie i wrócili do domu z uśmiechem na twarzy i medalem na szyi:)
Wielkie gratulacje dla Kornelii Stępińskiej za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej oraz dla wszystkich, którzy nie poddali się pomimo wielkiego zmęczenia. Jesteście wielcy!! Dziękujemy Wam: Telimena Browarczyk-Bogdziewicz, Natalia Pstrągowska, Paulina Molenda, Julia Szewczyk, Wiktoria Steinka, Oskar Ostrowski, Paula Strzelecka, Wiktor Komorowski, Wojtek Komorowski, Ola Gomułka, Marta Woźniak, Pola Pozańska, Maksymilian Namiotko, Mateusz Gomułka, Natalia Holka, Robert Styn, Daniel Chojnacki

W dzisiejszym biegu uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentowali barwy UKS Jedynka Reda. Znakomicie pobiegł Oliwier Baran, który linię mety przekroczył jako 5 , jednak w klasyfikacji M29 obejmuje 1 pozycje, z pięknym czasem 21,09.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jakub Dylak, mimo swojego młodego wieku 11 lat zajął 6 miejsce w kategorii M29. Jako 3 wśród kobiet K29 na linii mety zameldowała się Natalia Młodak z czasem 27,13.
Pozostali zawodnicy: Marcin Plotzke, Karolina Dończyk, Daria Teska, Wiktoria Ostrowicka, Julia Górniak, Krystian Zdankiewicz, Amelia Herrmann, Zuzanna Klawikowska, Emilia Formella.