WYBORY 2018

WYBORY 2018

W dniu 4.06.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego całej szkoły na przyszły rok szkolny.

Przewodniczącym wybrany został Maciej Zwara (VII d).

Na członków samorządu zostali wybrani: Oliwier Baran (VII a), Dominika Dawidowska (2 a gim), Marta Kowaliszyn (2 c gim), Piotr Krajewski (VII d), Natalia Kreft (VII c), Paulina Krefta (VII d), Agata Krzemieniewska (VII d), Magda Kucyk (2 f gim), Zuzanna Kulesza (VI b), Tymek Michalski (2 e gim), Antonina Nawrocka (IV a), Marika Negowska (VII b), Wiktora Ostrowicka (2 d gim), Gosia Potrykus (2 b gim), Pola Pozańska (IV d) , Grzegorz Prorok (IV a), Tomek Rutkowski (2 b gim), Adrian Rykowski (2 b gim), Nikola Ryż (VI c), Marceli Śmielak (VI a), Dominik Went (IV d) i Antek Woliński (IV c) .
Dziękujemy trzecioklasistom za pomoc w przeprowadzeniu głosowania. Nowemu samorządowi życzymy owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym 2018/19.