POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

W dniu 15.05.2018 roku na stadionie Centralnego Ośrodka Szkolenia w Cetniewie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt oraz Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego , który odbędzie się 23.05.2018 roku tradycyjnie w Słupsku. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu lekkoatletyką w naszym powiecie.  Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a dzięki wspaniałemu obiektowi oraz dobrej pogodzie, wielu młodych lekkoatletów uzyskało wartościowe wyniki, a niektórzy poprawili swoje rekordy życiowe. Na zakończenie zawodów zawodnicy  zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski, referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Zawodnicy naszej szkoły zdobyli aż 15 medali, w tym 5 złotych krążków.

Nasi medaliści:

Grzegorz Bach – 1 miejsce w rzucie oszczepem

Kamil Trocki – 1 miejsce w biegu na 1000m

Mikołaj Kunz – 1 miejsce w skoku wzwyż

Daria Teska – 1 miejsce w biegu na 600m

Kacper Matusiak – 1 miejsce w biegu na 600m

Agata Krzemieniewska – 2 miejsce w pchnięciu kulą

Maja Przybyła – 3 miejsce w biegu na 100m

Dominik Skoczylas – 3  miejsce w biegu na 100m

Julia Górniak – 3 miejsce w biegu na 200mp.pł.

Amelia Herrmann – 3 miejsce w biegu na 300m

Artur Szandrach – 3 miejsce w skoku w dal

Kajetan Borawski – 3 miejsce w biegu na 2000m

Dawid Król – 3 miejsce w biegu na 1000m

sztafeta 4 x 100m dziewcząt – 2 miejsce w składzie Weronika Śmielak, Dominika Warda, Zuzanna Żylla, Maja Przybyła

sztafeta 4 x100m chłopców 3 miejsce w składzie Bartłomiej Czaja, Dominik Skoczylas, Artur Szandrach, Grzegorz Bach

Trenerzy : Ilona Myszk, Krzysztof Jędrzejewski