POWIATOWY KONKURS EUROPEJSKI

9.05 w Szkole Podstawowej nr 4 im. K. Pruszkowskiego w Redzie po raz ósmy odbył się Powiatowy Konkurs Europejski. Jak co roku swojego patronatu i wsparcia udzielił nam Europoseł Jarosław Wałęsa.

Udział w finale powiatowym wzięło 20 uczniów z 5 szkół powiatu wejherowskiego. Tytułem laureata nagrodzono 5 uczniów, wyróżniono też kolejnych 4 za bardzo dobre wyniki w teście wiedzy. Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Europosła Wałęsę oraz Urząd Miasta w Redzie. Konkurs otworzyła i nagrody wręczyła dyrektor Dominika Kowaliszyn oraz organizatorzy konkursu Alina Kreft oraz Łukasz Kamiński.

Laureatami konkursu zostali :

1 miejsce – Wojciech Mak (SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta)

2 miejsce ex equo – Kajetan Kołodziejski ( SP 4 Reda, opiekun Henryka Rotta)

2 miejsce ex equo – Kamil Trocki ( SP 4 Reda, opiekun Łukasz Kamiński)

4 miejsce – Łukasz Toporek (SP 9 Wejherowo, opiekun Katarzyna Merc)

5 miejsce – Kamila Lilla (SP 9 Wejherowo, opiekun Katarzyna Merc)

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom, dziękujemy bardzo za przygotowanie uczniów i pracę w komisji konkursowej.

Alina Kreft, Łukasz Kamiński