Sukcesy wojewódzkie naszych uczniów

Sukcesy wojewódzkie naszych uczniów

Na stadionie w Chojnicach 20 maja odbył się Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym. Prawo udziału w tych zawodach ( 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m) mają wyłącznie roczniki 2011, 2012 po wygranych wcześniejszych eliminacjach powiatowych. Nasza drużyna dziewcząt po emocjonującej walce zajęła 2 miejsce. Skład zespołu: Paulina Schmidt 6d, Agata Grubba 6c, Tamara Szwarc 6c, Melania Hebel 4a, Milena Kruk 5c, Wiktoria Stankiewicz 6c i rezerwowa Sara Musiałkowska 6c.

Kilka dni później 24 maja na stadionie w Słupsku Emilia Młynik zdobyła 2 medale w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce. Złoty medal w pchnięciu kulą i srebrny medal w rzucie oszczepem. Mateusz Musiałkowski startował w biegu na 100m , jednak czas który osiągnął nie był wystarczający aby dostać się do ścisłego finału.

Wszystkim naszym finalistom serdecznie gratulujemy.

Opiekunami zawodników byli Ilona Myszk i Tomasz Formella