XX Miejski Konkurs Matematyczny

XX Miejski Konkurs Matematyczny

5 czerwca 2024 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Redzie odbył się finał Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas VI, w którym nasi uczniowie odnieśli sukces. Etap szkolny tego konkursu odbył się 24 maja 2024r. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem, za co wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się osoby, które uzyskały największą ilość punktów tj. Tomasz Rożenko, Otylia Pełech, Agata Grubba i Jan Rompca. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę 5 czerwca 2024 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Redzie. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą matematyczną. Dzięki swojej determinacji i wytrwałości w rozwiązywaniu złożonych problemów matematycznych uzyskali wyróżnienie tym samym znajdując się wśród najbardziej uzdolnionych matematycznie szóstoklasistów naszego miasta. Otylia Pełech z klasy VI c oraz Jan Rompca z klasy VI b zdobyli II miejsce. Jesteśmy dumni i bardzo cieszymy się z waszych sukcesów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Kinga Czekirda