Dzień dziecka na sportowo!

Dzień dziecka na sportowo!

To był na prawdę wyjątkowy dzień. Od samego rana słychać było śmiech i zachwyt dzieci już od samego wejścia do przedszkola, gdzie witał wszystkich wielki napis informujący o DNIU DZIECKA oraz całe mnóstwo kolorowych balonów. Dzieci niecierpliwie oczekiwały śniadania, aby móc w końcu rozpocząć świętowanie.

Ten dzień rozpoczęliśmy od wyścigów grupowych i innych konkurencji sportowych, m.in. toru przeszkód. Wszystkie grupy były wyjątkowe i dały z siebie wszystko, dlatego każda otrzymała puchar za udział w zawodach. Po głównej części sportowej rozpoczął się szał korzystania z atrakcji.

Były brokatowe i tradycyjne tatuaże, kolorowe warkoczyki, malowanie buziek. Były także mega bańki, maty do skakania, soki dla każdego dziecka. Oczywiście największymi atrakcjami dla dzieci okazały się „dmuchańce”, na których bezustannie szalały pod czujnym okiem opiekunów.

Na naszej imprezie nie mogło również zabraknąć wozu strażackiego wraz z załogą, który wjechał pod przedszkole na sygnałach. Wtedy dla dzieci na moment przestały istnieć inne atrakcje – nikt nie próbowałby nawet konkurować z naszą redzką strażą pożarną, która wspaniale przedstawiła dzieciom pracę strażaków, opowiedzieli o wyposażeniu i umożliwili lanie wody z prawdziwego węża strażackiego. Bardzo dziękujemy całej załodze za zaangażowanie i poświęcony czas.

To był wspaniały dzień, pełen zabawy i śmiechu 🙂

Wszystkim, małym i dużym dzieciom życzymy samych takich beztroskich dni.