Szalony Tydzień

Szalony Tydzień

W dniach 20.05-24.05 świetlica szkolna zorganizowała akcję pod nazwą „Szalony Tydzień” dla klas I-III.  W poniedziałek w naszej szkole zrobiło się sportowo za sprawą sportowych elementów garderoby –  zapanował niezwykle optymistyczny i radosny nastrój. We wtorek odbył się dzień szalonych fryzur- zabawa cieszyła się zainteresowaniem zarówno wśród dziewczyn  jak i chłopców. W środę ogłoszono dzień bez plecaka, należy przyznać, że pomysły uczniów czym zastąpić plecak były bardzo różnorodne. W czwartek zrobiło się baśniowo – tu również dzieci umiliły nam czas wprowadzając duuużo koloru I radości.  „Szalony Tydzień” zakończyliśmy w elegancki sposób – dniem bizneswoman/biznesmena. Trzeba przyznać, że był to bardzo ciekawy i zabawny tydzień.

Dziękujemy wszystkim za aktywne włączenie się do zabawy.

Wychowawcy świetlicy