Dzień Mamy – świetlica

Dzień Mamy – świetlica

Jest taki jeden szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane mamy mają swoje święto to Dzień Mamy obchodzony 26.05. W tym dniu w sposób szczególny wszystkie dzieci wyrażają szacunek i miłość do swoich mam. Również w świetlicy szkolnej uczniowie brali udział w zajęciach, które miały na celu wzmocnienie więzi rodzinnych. Świetliczaki wykonały śliczne kwiatuszki z wełny. Zadanie to wymagało od nich dużo cierpliwości i skupienia, ale efekt końcowy był niesamowity. W myśl „coś z niczego”  dzieci zrobiły dla mam naszyjniki z makaronu i koralików. Biżuteria prezentowała się wspaniale. Dodatkowo dzieci narysowały portrety mam, które ozdobiły naszą świetlicowych galerię.

Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia, radości i pociechy z ukochanych dzieci. ♥️♥️♥️

Wychowawcy świetlicy