DZIEWCZYNY MISTRZYNIAMI POWIATU!!!

DZIEWCZYNY MISTRZYNIAMI POWIATU!!!

13 maja na stadionie w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Na czwórbój składają się 4 konkurencje: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg wytrzymałościowy, dziewczęta na 600m, chłopcy na 1000m. Drużyna dziewcząt naszej szkoły spisała się znakomicie, zajęła 1 miejsce, zdobywając 1389 punktów, wyprzedzając drużynę z Wejherowa o prawie 300 punktów. Chłopcy zajęli 4 miejsce, przegrali brązowy medal zaledwie kilkoma punktami. Skład drużyny dziewcząt: Paulina Schmidt, Agata Grubba, Zofia Barca, Milena Kruk, Melanie Hebel, Tamara Szwarc i Sara Musiałkowska. Skład chłopców: Jan Wargowski, Tomasz Rożenko, Jakub Kurasiński, Stanisław Siepetowski, Mateusz Mazurczak i Rafał Biernat. Opiekunami zawodników byli Ilona Myszk i Tomasz Formella. Dziewczęta 20 maja wystartują w zawodach wojewódzkich w Chojnicach.

Serdecznie gratulujemy obu drużynom , a za dziewczęta trzymajmy kciuki za udany start w zawodach wojewódzkich.