SP 4 na podium w Powiatowych Zawodach w Dwa Ognie

SP 4 na podium w Powiatowych Zawodach w Dwa Ognie

 

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole przeprowadzono Powiatowe Zawody w Dwa Ognie
w kategorii Igrzysk Dzieci. 16 kwietnia odbyły się rozgrywki dziewcząt, a 19 kwietnia rywalizowali chłopcy. Mecze odbywały się systemem gry „każdy z każdym”. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn chłopców oraz dziewcząt. Rozgrywki dostarczyły nam mnóstwo sportowych emocji w duchu walki fair play. Każda z drużyn chciała stanąć na najwyższym stopniu podium, ale udało się to reprezentantkom oraz reprezentantom SP 2 Bolszewo. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt uklasyfikowała się na 3 miejscu, natomiast chłopcy stanęli na 2 miejscu podium. Wszystkim drużynom gratulujemy sukcesów i wspaniałej sportowej rywalizacji oraz atmosfery.

Opiekun:

Monika Jelińska