4 DLA ZUZI

4 DLA ZUZI

Moc pozytywnej energii popłynęła do Zuzi podczas koncertu charytatywnego, który odbył się w auli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie w dniu 12.04.2024r. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej nr 4. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała energetycznych piosenek A Chutnik, K. Krefta, A.Woźniakowskiej, ballad N. Modzelewskiej, utworu z repertuaru Lady Gagi w wykonaniu M.Patek i E. Kulaszewicz oraz K. Mirowskiego w piosence ,,Purple Rain”. Koncert zakończyły rockowe utwory zagrane przez absolwentów naszej szkoły : J. Kraskę, J. Trockiego i W.Stępnia.

Serdecznie podziękowania za współpracę przy organizacji koncertu 4 DLA ZUZI składamy Fabryce Kultury, PZS w Redzie oraz obsługującym nagłośnienie Adamowi i Sebastianowi. Wiele prosto z serca płynących podziękowań kierujemy do Nauczycieli, Uczniów i Rodziców zaangażowanych w pomoc dla Zuzi. Wierzymy, zgodnie ze słowami piosenki Natalii, że ,,siłą miłości pokonamy wszelkie przeciwności’’.

Tekst M.Malek, fot. E.Miotke, L.Zysk, M.Jasińska