Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

5 kwietnia w Redzie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. W najmłodszej kategorii wiekowej w roczniku 2013 i młodsi wśród dziewcząt zwyciężyła nasza uczennica Zosia Barca, trzecie miejsce zajęła Melania Hebel. Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej a więc wśród 4 klas zajęli drużynowo 2 miejsce w powiecie. Sukces odniosła również nasza dziewczęca drużyna w nieco starszej kategorii , 5 i 6 klas zajmując 3 miejsce. Indywidualnie Paulina Schmidt również stanęła na 3 miejscu podium. Był to ciężki bieg przełajowy, na dystansie około 900m. Paulinie należą się szczególne gratulacje gdyż biegła ze złamanym palcem. W zawodach wystartowali również chłopcy w Igrzyskach Dzieci rocznik 2012, 2011 oraz w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (7-8 klasa), zajęli dalsze miejsca za podium.

Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami zespołów byli Ilona Myszk i Tomasz Formella.