Wielkanoc w świetlicy

Nadszedł czas Świąt Wielkanocnych. W naszej świetlicy podejmowaliśmy różne aktywności, dzięki którym mogliśmy zgłębić swoją wiedzę i poczuć atmosferę Świąt. Podczas zajęć plastyczno-technicznych dzieci zaplotły wielkanocne koszyczki wykorzystując rolki od papieru toaletowego. Praca ta wymagała dużo cierpliwości, ale nasze dzieci świetnie sobie poradziły!

Gdy pani Agnieszka wyciągnęła maszynę do szycia w naszej świetlicy zaczęło się istne szaleństwo. Dzieci samodzielnie wykonały pluszowe zajączki i kurki. Świetliczaki w skupieniu szyły, wycinały i wypełniały swoje pluszaki. Po skończonej pracy były z siebie bardzo dumne! Brawo!

Zwieńczeniem tematu Wielkanocnego było sadzenie rzeżuchy tak kojarzonej z wiosna! Wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy spokojnych radosnych świąt!