Bal Karnawałowy drugich klas.

19 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas drugich. W tym roku bal został zorganizowany przez firmę: Gosia Samosia, która zapewniła uczniom moc ciekawych atrakcji. Dzieci miały na sobie piękne stroje karnawałowe oraz różnorodne przebrania bajkowe. Podczas balu towarzyszyła nam dobra, wybrana przez dzieci muzyka oraz nauka kilku układów tanecznych, konkursy i wspaniała taneczna zabawa. Gosia Samosia przygotowała dla wszystkich dzieci watę cukrową oraz balonowe zoo. Główną atrakcja balu była Myszka Miki, która wspólnie z dziećmi bawiła się na balu. Miłym wspomnieniem tego radosnego dnia, będą wspólne pamiątkowe fotki z naszym gościem Myszką Miki oraz fotorelacja z tego wydarzenia.

Ewa Bobrowska