Klub Przyjaciół Franklina

Klub Przyjaciół Franklina

11 grudnia jedna z najstarszych grup przedszkolnych – Liski– gościły w szkolnej bibliotece i wzięły udział w kolejnych zajęciach z cyklu „Klub Przyjaciół Franklina”. W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem dzieci poznały historię o Franklinie – „Franklin i prezent świąteczny”.
Franklin ma problem: nie potrafi rozstać się z żadną ze swoich zabawek by ofiarować je jako prezent dla biednych dzieci. Szybko jednak przekonuje się, że najpiękniejsze prezenty to te, które są dawane z serca.
Dzieci z grupy 0A bardzo chętnie uczestniczyły w pogadance dotyczącej treści lektury i wykazały się bardzo dobrą znajomością słuchania. Na zakończenie spotkania wykonały pracę plastyczną.

Serdecznie zapraszamy na kolejną przygodę z Franklinem.


Nauczyciele bibliotekarze