Mikołajki w 5a

Tegoroczne Mikołajki klasa 5a spędziła w szkole, a mimo to dzień ten na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Zamiast lekcji, które zazwyczaj mamy w środy, spędziliśmy czas zupełnie inaczej.

Najpierw projektowaliśmy i wykonywaliśmy świąteczne kartki pocztowe. Wykorzystaliśmy przy tym wiele technik plastycznych, a nasze prace – mamy nadzieję – ucieszą niejednego odbiorcę.

Później kolega Maciek zaprosił wszystkich amatorów gorącej czekolady na pyszny napój. Kiedy kubki były już puste, usłyszeliśmy, że do naszej sali zbliża się Mikołaj. W tym roku miał dla nas sporo czasu, więc była szansa do zaprezentowania kilku piosenek, tańców, wierszyków… Na szczęście wszyscy uczniowie, a nawet panie Moniki, otrzymały prezenty, co dowodzi, że wszyscy byli grzeczni i bardzo się starali przez cały kończący się rok.

Na koniec przyjechał przepyszny poczęstunek zamówiony dla nas przez rodziców. Szkoda, że Mikołajki są tylko jeden raz w roku!

Monika Kubisiak