Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej

7 grudnia uczniowie klas II i III zmierzyli się w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej dla klas I-III. Był to konkurs o różnym stopniu trudności, dający możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski.

Każdy z testów składał się z 21 pytań jednokrotnego wyboru. Skala trudności pytań konkursowych pozwoliła każdemu z uczniów spróbować swoich sił.

Rozgrywka była dla wszystkich  znakomitą intelektualną zabawą oraz okazją do urozmaicenia zajęć dydaktycznych. Każdy uczestnik zostanie wyróżniony, natomiast laureaci konkursu otrzymają prestiżowy tytuł Orła Edukacji Wczesnoszkolnej wraz z dyplomem i cenną nagrodą.

Mamy nadzieję, że naszym uczniom poszło dobrze, a nawet rewelacyjnie.

Wspierajmy i nagradzajmy uczniów zarówno za wiedzę jak i za aktywność, samodzielność i wolę współzawodnictwa.

Karolina Bąkowska, Małgorzata Reschke, Julita Wenta