ZŁOTA POLSKA JESIEŃ – konkurs fotograficzny w świetlicy

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ – konkurs fotograficzny w świetlicy

W listopadzie w naszej świetlicy odbył się konkurs fotograficzny o tematyce jesiennej. Uczniowie biorący w nim udział mogli odkryć swoją pasję fotograficzną oraz obserwować piękną kolorową jesienną aurę. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane zgodnie z tematem konkursu i idealnie odwzorowują piękno przyrody. Wszystkie nadesłane zdjęcia udekorowały nasz szkolny hol.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału za rok! 

Laureatami konkursu zostali: 

I MIEJSCE – Hanna Toporowski kl. 2c

II MIEJSCE – Ksawier Adamski kl. 2f

III MIEJSCE – Kornelia Laska kl.2f

Wyróżnienie 

Dawid Kubik kl. 2f

Tymon Fidut kl. 1d

Laureaci otrzymali drobne upominki!

Gratulujemy!!!

Wychowawcy świetlicy