Zajęcia biblioteczne w ramach „Klubu Przyjaciół Franklina”

W miesiącu listopadzie dzieci z grup OA i OB skorzystały z zaproszenia szkolnej biblioteki i wzięły udział w zajęciach w ramach Klubu Przyjaciół Franklina.
Zerówkowicze poznali kolejną z historii o Franklinie i jego przyjaciołach – „Franklin i kask rowerowy”, następnie uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa na drodze. Podsumowaniem naszych spotkań było wykonanie prac plastycznych ilustrujących treść lektury.
Zajęcia prowadzone w ramach klubu mają na celu propagowanie czytelnictwa, kształtowanie motywacji do samodzielnego czytania, doskonalenie umiejętności rozumienia tekstu ze słuchu, wzbogacanie biernego i czynnego słownictwa dzieci, doskonalenie umiejętności wypowiadania się na określony temat, rozbudzanie aktywności twórczej i doskonalenie umiejętności głośnego czytania.

Serdecznie zapraszamy na kolejną przygodę z Franklinem.