JEŻYKI POMAGAJĄ JEŻOM

W tym roku grupa Jeżyków z naszego przedszkola postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Jeża przypadający 10 listopada. Z tej okazji zorganizowano zbiórkę charytatywną na rzecz Ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt „Ostoja” w Pomieczynie. Ponadto przedszkolne korytarze zostały przyozdobione pracami plastycznymi przedstawiającymi jeże, a pomiędzy nimi ukrywały się ciekawostki o tych uroczych stworzeniach. Dzieci z wszystkich grup miały możliwość zrobić sobie zdjęcie w jeżowej fotobudce.  Ogromnym zaangażowaniem wykazały się dzieci i rodzice wspierający naszą zbiórkę. Każdy, kto wspomógł naszą akcję mógł poczęstować się jeżowymi ciasteczkami upieczonymi przez rodziców (a jeśli ktoś nie miał ochoty mógł wybrać zabawną naklejkę z jeżem).  Chęć niesienia pomocy i dobroć dzieci i ich rodziców przekroczyła nasze wyobrażenia :).

Dzięki sercom wrażliwym na krzywdę innych udało się zebrać kwotę 1140zł! Dziękujemy!