Igrzyska Dzieci w unihokeju

Igrzyska Dzieci w unihokeju

Dnia 18.10.2023 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym  nr 2 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Unihokeju w kategorii Igrzysk Dzieci – dziewcząt i chłopców. Pojedynki były bardzo zacięte i emocjonujące. W kategorii dziewcząt nasza drużyna została pokonana przez ZS-P nr 2 w rzutach karnych (0:1). Natomiast w kategorii chłopców reprezentacja naszej szkoły wygrała z ZS-P nr 2 (3:0). Zwycięski skład reprezentował nasze miasto podczas zawodów powiatowych.

Mistrzostwa powiatu wejherowskiego odbyły się 25.10.2023 r. na obiekcie MOSIR w Rumi. Nasi chłopcy dzielnie walczyli do samego końca. Po kilku dobrych meczach awansowali do półfinału, w którym ulegli drużynie z Wejherowa oraz ze Strzebielina, zajmując ostatecznie 4. miejsce.

Podziękowania dla wszystkich naszych zawodników i zawodniczek za wielkie zaangażowanie!

Monika Jelińska

Jolanta Wojnarowicz