PLASTYCZNY PAŹDZIERNIK W ŚWIETLICY

PLASTYCZNY PAŹDZIERNIK W ŚWIETLICY

W październiku w naszej świetlicy dużo się działo, królowały prace plastyczne o tematyce jesiennej. Dzieci z chęcią angażowały się podczas zajęć artystycznych. Powstały papierowe przestrzenne dynie, kolorowe liście, drzewa, jesienne pejzaże oraz harmonijkowe kolorowe parasolki. Pamiętaliśmy o Światowym Dniu Origami – świetliczaki poskładały z papieru różnorodne zwierzaki i kształty – dzieci dzięki temu rozwijają wyobraźnię przestrzenną i motorykę małą.

W naszej świetlicy wykorzystujemy różnorodne materiały – stworzyliśmy uroczą sówkę z gazet oraz zabawne jesienne buźki wykonane z materiałów recyklingowych. Wszystkie nasze prace ozdabiają świetlicę i stołówkę, a naszym uczniom w świetlicy miło płynie czas. Już się szykujemy do kolejnych zadań i zajęć plastycznych.

Wychowawcy świetlicy