BO W ŚWIETLICY FAJNIE JEST!

W naszej świetlicy miło płynie czas. Dzieci mają okazję na swobodne zabawy, odrabianie lekcji i rozmowy. Organizujemy wiele zajęć plastycznych i nie tylko…ostatnio dużo czasu poświęcamy na szydełkowaniu! Świetliczaki wykonały przepiękne naszyjniki i bransoletki z włóczki. Z pomocą laleczki dziewiarskiej dzieci cierpliwie zaplatały swoją biżuterię. Własnoręcznie wykonane ozdoby niezwykle cieszą naszych uczniów, są z siebie bardzo dumni! Gratulujemy im cierpliwości i czekamy na kolejne szydełkowe prace.

Dla dzieci potrzebujących więcej ruchu poza wyjściem na plac zabaw organizujemy m.in tańce z programem „JUST DANCE”. W całej świetlicy rozbrzmiewa wesoła muzyka, a dzieci  bawią się wspaniale!!!