BIEGI MOLAKA

BIEGI MOLAKA

Tradycyjnie jak co roku nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali i przeprowadzili Mistrzostwa Szkoły z biegach przełajowych o Puchar pierwszego dyrektora szkoły Janusza Molaka i pamięci Alicji Siry. Zawody odbyły się 20 września, wzięło w nich udział ok. 150 dzieci z klas 4-8.

W kategorii klas 4, wśród dziewcząt zwyciężyła:

1m Melania Hebel 4a,

2m Zosia Barca 4a,

3m Marta Budzisz 4c.

Chłopcy : 1m Antoni Wichnowski 4f ,

2m Fabian Karczewski 4e,

3m Filip Szczepański 4a.

Kategoria dziewczęta klasy 5-6 :

1m Paulina Schmidt 6d,

2m Agata Grubba 6c,

3m Wiktoria Stankiewicz 5d.

Chłopcy klasy 5-6:

1m Jan Wargowski 6c,

2m Bartosz Żołdowicz 6b,

3m Wiktor Redzimski 5f .

Dziewczęta klasy 7-8:

1m Martyna Weserling 7c,

2m Nadia Olender 7c,

3m Matina Balmas 7b.

Chłopcy klasy 7-8:

1m Michał Kupski 8a,

2m Mateusz Musiałkowski 7b,

3m Nikodem Dzienisz 7c.

Zwycięzcy w każdym biegu otrzymali puchary ufundowane przez Pana Janusza Molaka a zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca na podium otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez panią dyrektor Dominikę Kowaliszyn. Nagrody wręczali obecni na zawodach, Pan Janusz Molak oraz pani wice dyrektor Katarzyna Hincke.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia biegu.