WIZYTA GADOLANDU W NASZYM PRZEDSZKOLU

WIZYTA GADOLANDU W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniu 05 czerwca nasze przedszkolaki odwiedzili bardzo wyjątkowi i niecodzienni goście- p. Mariusz wraz ze swoimi podopiecznymi z Gadolandu. Dzieci miały okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt – od malutkich patyczaków po długie węże. Pan Mariusz opowiedział szczegółowo o każdym zwierzątku, zaspokajając ogromną ciekawość wszystkich dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się skąd pochodzą, jak wyglądają, gdzie mieszkają i co najbardziej lubią jeść, by zdrowo rosnąć i dobrze się czuć. Dzieci miały okazję zobaczyć patyczaki, jaszczurkę, skorpiona, ślimaka, węże, żółwia oraz agamę. Dzieci miały również okazję przyjrzeć się wylince węża oraz pająka. Na koniec spotkania każdy chętny – duży i mały- miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wizyta p. Mariusza i jego podopiecznych uświadomiła dzieciom, jak różne mogą być zwierzęta i jak różne mogą mieć potrzeby.