Dzień Dziecka w klasach 1-3

Dzień Dziecka upłynął wszystkim w miłej, wesołej atmosferze. Każda klasa miał swój pomysł na ten wyjątkowy dzień. Były wycieczki, pikniki, gry i zabawy.

Poniżej krótka relacja😍

Klasa 1c na pikniku w parku😀

Klasa 1 E Dzień Dziecka świętowała przez trzy dni 🙂 31.05 wybraliśmy się na warsztaty kulinarne do restauracji w Redzie. Dzieci samodzielnie wykonały pyszną pizzę. 01.06 w sali na uczniów czekał słodki poczęstunek oraz lody z bitą śmietaną, popcorn i inne frykasy do seansu filmowego. Pogoda nam sprzyjała więc udaliśmy się również na aktywności na świeżym powietrzu na szkolny plac zabaw. 02.06 wybraliśmy się do Teatru Miejskiego w Gdyni na przedstawienie teatralne. Było aktywnie, ciekawie i pysznie 😊

Klasa 2a wybrała się do EduFun na warsztaty chemiczne pt.: dym, para..Akcja! Dzieci brały udział w eksperymentach, a po warsztatach skorzystali z godzinnej zabawy na sali zabaw.

Klasa 2b w parku wzięła udział w podchodach. Z mapką w ręku dzieci podążały do miejsc z wyznaczonymi zadaniami do wykonania, nagrodą była wizyta w lodziarni.

Majsterkowanie klasy 2e w Castoramie.

Klasa 3c najpierw wybrała się na pyszną pizzę. Następnie na torach w kręgielni czekała uczniów super zabawa i zdrowa rywalizacja.

Klasy 3E i 3F wybrały się na plażę oraz spacer do Gdyni. Tego dnia uczniowie mieli okazję zobaczyć statki znajdujące się w porcie, zjeść rozmaite smakołyki podczas pikniku na plaży i lody, które najlepiej smakują na świeżym powietrzu.