Goście z Ozorkowa w naszej szkole

Goście z Ozorkowa w naszej szkole

W dniach 18-19 maja, klasę 1a w ramach międzyszkolnej współpracy kolejny raz odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Ozorkowa. Jest to kontynuacja programu integracyjnego pomiędzy naszymi placówkami.
Czwartek był bardzo przyjemnym dniem. Zaczęliśmy od powitania Naszych gości w języku kaszubskim. Następnie obiad i ruszyliśmy w drogę… Pierwszą atrakcją było zwiedzanie i zabawy w LEMUR PARK w Rumi, gdzie uczniowie mogli się zintegrować i wspaniale bawić. Już po pierwszej atrakcji, pełni wrażeń zgłodnieliśmy, dlatego przy wspólnym ognisku mogliśmy jeszcze bardziej się poznać. Kolejną niespodzianką był Rejs statkiem Dragon, lody i gofry. Oczywiście wspólnych chwil na gdyńskiej plaży nie mogło zabraknąć. Odrobinę zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy na kolację. Wesołym akcentem na koniec dnia były gry i zabawy sportowe. Wieczór upłynął bardzo szybko. W piątek spędziliśmy wspaniałe przedpołudnie, wypoczywając w AquaParku w Redzie. To był cudowny czas, dający możliwość na zregenerowanie sił po poprzednim dniu. Wspólny spacer wzmożył apetyt, obiad smakował wspaniale. Na zakończenie zaplanowaliśmy warsztaty z Panią Joanna Gessler, która pokazała nam, jak zrobić własnoręcznie breloczki, które mogliśmy zabrać ze sobą w ramach pamiątek. Te dwa dni były pełne wzruszeń i radości. Były łzy wzruszenia, radości i moc uścisków.
To znakomite spotkanie było możliwe dzięki ogromnemu wsparciu i pomocy ze strony Sponsorów i Rodziców uczniów klasy 1a. Rodzice zadbali o to, by wszyscy uczestnicy mieli pełne brzuszki. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc, za trud i serce jakim obdarowali wszystkich uczestników. DZIĘKUJEMY🧡
Organizacja integracyjnego spotkania była możliwa dzięki Pani Dyrektor Dominice Kowaliszyn oraz darczyńcom: Rada Miasta Reda, Miejskie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Komunalne Koksik, Pan Łukasz Kamiński, Usługi Stolarskie Kleba, Duomeble, Przewozy autokarowe Barzowska Gabriela, Lemur Park w Rumi, Państwo Michał, Sylwia i Julia Pranczk, Pani Monika Kubisiak.


Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!

❤️🧡💛

 

Karolina Bąkowska

Monika Patek