Klasy 2b i 2e warku Dinozaurów w Łebie

Klasy 2b i 2e warku Dinozaurów w Łebie

Dnia 19.05.br klasy 2b i 2e pojechały na całodniową wycieczkę do Parku Dinozaurów w Łebie. Jest to miejsce pełne atrakcji i mnóstwa świetnej, fantastycznej przygody w przeszłość, aż do epoki kredy i dinozaurów. Na dobry początek odwiedziliśmy kino 7D max, gdzie obraz, dźwięk i efekty specjalne wprowadziły nas w niesamowity nastrój. Mieliśmy okazję na przejażdżkę pojazdami Flinstonów prosto z epoki kamienia łupanego. Udało nam się zdobyć złoty piasek w kopalni złota. Koło młyńskie i zjeżdżalnie pontonowe to kolejna doskonała atrakcja. Dopełnieniem aktywnego dnia były odwiedziny labiryntu magicznych luster, zamku strachu, bajlandii oraz placu zabaw. Pełni wrażeń i dobrej energii wróciliśmy do Redy.

Dzieci oceniły wycieczkę w skali od 1 – 10 na dużą 10!!!