Klasa 3c i 3d w Fokarium SEA PARK w Sarbsku

Klasa 3c i 3d w Fokarium SEA PARK w Sarbsku

W dniu 10 maja 2023 r. o godz.7.30 wyruszyliśmy z Redy na wycieczkę klasową do Fokarium Sea Park w Sarbsku.

Humory i pogoda dopisywały. Pierwszym punktem wycieczki był przepiękny pokaz umiejętności fok szarych i pospolitych. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, co potrafią te zwierzęta. Następnie obejrzeliśmy wystawę w Muzeum Marynistycznym, potem udaliśmy się do statku pirackiego, mijając po drodze makiety zwierząt morskich. Kolejnym punktem wycieczki był pokaz multimedialny BŁĘKITEK LIVE SHOW. Błękitek to interaktywny wieloryb, który przekazał nam cenną wiedzę z zakresu przyrody i ekologii. Po filmie czekała nas kolejna, wyjątkowa atrakcja – przedstawienie z udziałem uchatek kalifornijskich, gdzie nasz kolega Piotrek, wspólnie z trenerami brał czynny udział w pokazie. Oprócz tego czekały na nas place zabaw, kolejka, park trampolin i wiele, wiele innych niespodzianek. To był cudowny dzień, pełen wrażeń, wspaniałej zabawy. Miejsce wyjątkowych przygód. Chętnie wrócimy tam jeszcze raz.

Uczniowie z klasy III c i III d

KLASA 3c

 

KLASA 3d