I miejsce Aleksandry Mielniczek z kl.8d w VIII Wojewódzkim Konkursie Oratorskim STAND UP & TALK

I miejsce Aleksandry Mielniczek z kl.8d w VIII Wojewódzkim Konkursie Oratorskim STAND UP & TALK

Aleksandra Mielniczek uczennica klasy 8d zajęła I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Oratorskim z Języka Angielskiego STAND UP & TALK, który odbył się 19 kwietnia w III Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. Uczestnik konkursu zobowiązany był do przygotowania własnej wypowiedzi w języku angielskim, będącej interpretacją i nawiązującej do tematu przewodniego konkursu. Aby uzyskać tytuł laureata Ola musiała pokonać 75 uczestników z całego województwa. W etapie finałowym zmierzyła się z 18 uczestnikami wyłonionymi przez komisję konkursową w półfinale. Opiekunem Oli była p. Marlena Jasińska.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !