Szkolne zawody w dwa ognie usportowione klas IV

Szkolne zawody w dwa ognie usportowione klas IV

W drugim semestrze w naszej szkole odbył się turniej w „Dwa ognie usportowione” dla klas IV. Celem zawodów było wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej, edukacja poprzez zabawę, przestrzeganie zasad ,,fair – play”, integracja klas poprzez wspólną zabawę i rywalizację sportową. Drużyny składały się z 10 uczniów (4 dziewcząt i 6 chłopców). Turniej był rozegrany w grupach (dwie grupy po 3 zespoły). Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze oraz z zachowaniem zasad fair – play. Dla pierwszych trzech zespołów przygotowano puchary oraz słodycze. Uczniowie, którzy zajęli I miejsce otrzymali również breloczki wykonane na drukarce 3D.

Wyniki:

I miejsce – klasa IV b

II miejsce- klasa IV e

III miejsce- klasa IV f

IV miejsce- klasa IV a

V miejsce – klasa IV c

VI miejsce – klasa IV d

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Monika Jelińska