Walentynki klasy 1a

Walentynki klasy 1a

W dniu 14 lutego w klasie 1a odbyły się WALENTYNKI. Uczniowie poznawali tradycje walentynkowe, budowali atmosferę przyjaźni i życzliwości. W klasie odbywały się wesołe zabawy muzyczno-ruchowe, powstały piękne prace plastyczne, a uczniowie wręczali sobie własnoręcznie wykonane kartki. Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością.

Pierwszoklasiści przystąpili do zabawy Cichy przyjaciel. Uczniowie losowali imię jednego z kolegów z klasy i przez tydzień zostali jego cichym przyjacielem. Co robi cichy przyjaciel? Podrzuca rysunki – niespodzianki, pomaga posprzątać, bawi się z kolegą, zaskakuje miłymi słowami… Ważne, by nie zdradzić się i próbować pozostać tajemniczym.

Dzień upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze, jednak pamiętajmy aby uczucia okazywać sobie nie tylko od święta.

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia miłości i powodzenia 🙂

Karolina Bąkowska