Bal Karnawałowy klas 1

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje i skoczna muzyka- w takiej atmosferze bawiły się dzieci z klas pierwszych, 7 lutego podczas balu karnawałowego.

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Pierwszaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Dodatkową atrakcją podczas balu, były cudne balonowe atrakcje na życzenie dzieci oraz brokatowe tatuaże. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Karolina Bąkowska