Sukces taneczny naszej uczennicy

Sukces taneczny naszej uczennicy

Podczas odbywających się w dniach 28.11 – 04.12.2022 roku   Mistrzostw Świata  IDO  World Jazz dance and Modern & Contemporary Chamionships  Slovenia 2022  Martyna Weserling  z klasy VI c wraz z koleżankami z zespołu  R&D Studio Tańca SPIN  MINI 1 wywalczyła w modernie   II vice Mistrzostwo Świata formacji dzieci do lat 12. (choreografia i trener Dorota Puchowska, trener Agnieszka Wąsowicz).
W kolejnym dniu dziewczynki wywalczyły znakomite 6 miejsce w finale IDO World Jazz Dance Championships ( choreografia Monika Kozłowska, trenerki: Dorota Puchowska, Agnieszka Wąsowicz).
Ostatniego dnia zawodów mini formacja, w której również tańczy Martyna  weszła do Ścisłego Finału Mistrzostw Świata.   W konkurencji startowało 15 grup. Tancerki  SPIN MINI 1 zajęły  6 miejsce.