KASZUBSKIE JASEŁKA w wykonaniu klasy 2c

KASZUBSKIE JASEŁKA w wykonaniu klasy 2c

Z okazji tegorocznych Świąt klasa 2c podjęła próbę przygotowania przedstawienia jasełkowego w języku kaszubskim. Zadanie nie należało do łatwych, ale wszyscy aktorzy świetnie sobie z nim poradzili. Nauczyli się swoich ról, opanowali tremę, a dzięki rodzicom przynieśli także piękne stroje, które uświetniły występ. Postanowiliśmy, że jasełka przygotujemy w formie filmu, co dało okazję do zapoznania się ze specyfiką pracy aktora, która nie zawsze jest łatwa i przyjemna, wymaga dużo cierpliwości, bo czasem trzeba długo czekać na swoje ujęcie.
Galerię zdjęć z nagrania można obejrzeć w poniższej galerii, natomiast film z Kaszubskimi Jasełkami można obejrzeć klikając w ten link:

https://www.canva.com/design/DAFVNdyP1IU/OukCnQl7q1HWtceLRKbKlw/watch?utm_content=DAFVNdyP1IU&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton