Sukcesy ogólnopolskie na zawodach w Spale

Sukcesy ogólnopolskie na zawodach w Spale

5 grudnia  odbył się Finał Ogólnopolski w Halowej Lekkoatletyce. Zawody zostały rozegrane w Centralnym Ośrodku Sportu- Ośrodeku Przygotowań Olimpijskich  w Spale. Województwo Pomorskie reprezentowało 15 zawodników , w tym czworo z Redy, troje z naszej szkoły i jedna uczennica ze Szkoły Prywatnej Lea Kolasa, uczniami opiekowała się  pani Ilona Myszk.  Złoty medal w kategorii U 13 zdobyła Emilia Młynik w pchnięciu kulą ze znakomitym wynikiem 10,81, jest to jej nowy rekord życiowy. Mateusz Musiałkowski  w biegu na 60m przez płotki w kategorii U 13 zajął 3 miejsce z wynikiem 11,54s.  W biegu na 1000m w kategorii U12 wystarowała Alicja Młynik, zajęła 8 miejsce ustanawiając życiówkę 4,01 min. Lea Kolasa zajęłą 2 miejsce w biegu na 300m w kategorii U12. Zawodnikom serdecznie gratulujemy ogromnych sukcesów, rekordów życiowych a rodzicom dziękujemy  za wspaniały doping.