Podsumowanie Akcji charytatywnej związanej z Dniem Pluszowego Misia i fotobudką.

Podsumowanie Akcji charytatywnej związanej z Dniem Pluszowego Misia i fotobudką.

Od kilku lat w naszej szkole, tradycją już jest, że przy okazji obchodów Dnia Misia, najmłodsze dzieci w szkole pomagają chorym dzieciom. Podczas tegorocznej akcji, podobnie jak w ubiegłych latach, zorganizowaliśmy Akcję Charytatywną, gdzie przez ostatnie trzy dni listopada w dniach: 28-30.11.22 r., najmłodsze dzieci z naszej szkoły, z klas 1-3 oraz wszystkie grupy przedszkolne robiąc sobie zdjęcia w fotobudce z okazji „Dnia Pluszowego Misia”, zbierały pieniądze na rzecz dzieci z Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni „Bursztynowa Przystań”

Akcja trwa w naszej szkole już od kilku lat. Zawsze cieszy się dużym zaangażowaniem ze strony dzieci, ich rodziców oraz wychowawców. Całkowity dochód ze zdjęć wykonanych w fotobudce, został przekazany na pomoc dzieciom z hospicjum. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że najmłodsi uczniowie naszej społeczności szkolno-przedszkolnej zebrały w tym roku rekordową kwotę 3596, 81 zł.

Pragniemy w imieniu organizatorek i uczestników akcji, złożyć bardzo serdeczne podziękowania wszystkim przedszkolakom oraz uczniom klas 1-3, ich rodzicom i wychowawczyniom, za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy chorym dzieciom.

Szczególne podziękowania składamy sponsorowi akcji, naszemu wieloletniemu Przyjacielowi szkoły, Panu Robertowi Jop ze studia fotograficznego: „PAN ROBERT FOTOGRAFIA” z Redy, który od samego początku trwania akcji charytatywnych związanych z fotobudką i Dniem Pluszowego Misia, wspiera nas nieprzerwanie.

Z wyrazami wdzięczności,

organizatorki akcji:

Ewa Bobrowska i Karolina Bąkowska