Ekologiczny Bal Andrzejkowy, pod hasłem „Eko Pierwszak”

Ekologiczny Bal Andrzejkowy, pod hasłem „Eko Pierwszak”

25.11.2022 r. w naszej szkole odbył się ekologiczny bal andrzejkowy pod hasłem „Eko Pierwszak”, na którym gościliśmy naszych pierwszoklasistów. Dzieci przebrane były w piękne stroje, które w całości wykonane były z papieru, worków foliowych, kartonów, opakowań, butelek, zakrętek itp. przedmiotów pochodzących z recyklingu.
Zabawa rozpoczęła się powitaniem wszystkich uczestników. Następnie rozpoczął się pokaz mody ekologicznej, podczas którego wszyscy uczestnicy balu zaprezentowali swoje przebrania przechadzając się, klasami po scenie w rytm muzyki.
Po wspaniałym pokazie przyszedł czas na wesołe zabawy i pląsy przy tanecznej muzyce. W czasie balu odbyła się także sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwiecznione na pamiątkę piękne i ekologiczne stroje naszych uczniów z klas pierwszych. Nie zabrakło również zabaw i quizów dotyczących ekologii. Wspólne zabawy sprzyjały integracji oraz sprawiły dzieciom wiele radości. Ekologiczny Bal Andrzejkowy poprowadziła Pani Karolina Bąkowska. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Z pewnością na długo pozostaną w pamięci.
Wychowawcy klas pierwszych.