Klasa 2a w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Dnia 09.11.2022 r. klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Teatru Muzycznego na spektakl pt.” Pchła Szachrajka”.  Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji. Na wycieczkę wybraliśmy się autokarem. Podczas podróży przypominaliśmy sobie zasady bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania  w czasie oglądania spektaklu.
Dzieci z wielką niecierpliwością czekały, aż dojedziemy na miejsce i na rozpoczęcie przedstawienia. Cała klasa była zafascynowana miejscem, wystrojem i przede wszystkim aktorami. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria, kostiumy oraz przezabawna historia głównej bohaterki spektaklu. Dzieci nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Muzyka, oświetlenie i niesamowita gra aktorów spowodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Zadowolenie w oczach, szerokie uśmiechy oraz ogromne brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, iż wycieczkę można uznać za udaną.