Miejskie zawody w koszykówce 3×3

Miejskie zawody w koszykówce 3×3

W dniach 17 i 18 października 2022 r. odbyły się zawody sportowe w koszykówce w formule 3×3. W poniedziałek w ZSP nr 2 w Redzie rywalizowała młodzież, natomiast we wtorek u nas odbyły się Mistrzostwa Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt, jak i chłopców reprezentujące ZSP 1, ZSP 2, ZSP 3, a także Szkołę Prywatną. Gra odbywała się na jeden kosz na połowie boiska do koszykówki. Po zaciętych i emocjonujących meczach nasze zespoły uklasyfikowały się na poszczególnych miejscach:

Igrzyska Młodzieży – 3 miejsce dziewcząt oraz 3 miejsce chłopców.

Igrzyska Dzieci – 3 miejsce dziewcząt oraz 1 miejsce chłopców.

Zespół chłopców w składzie Jan Barca, Adam Dylak, Karol Policht-Burakowski, Mateusz Wolski oraz Kacper Kowalski, będzie reprezentował Redę na powiatowych zawodach, które odbędą się w Wejherowie.

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników!!! Życzymy powodzenia naszym chłopcom!