Żabki i Biedronki członkami Klubu Przyjaciół Franklina

Żabki i Biedronki członkami Klubu Przyjaciół Franklina

W trzecim tygodniu września dzieci z grup Żabek i Biedronek zostały zaproszone do szkolnej biblioteki, gdzie wzięły udział w pierwszych zajęciach bibliotecznych. Nasi najstarsi uczniowie oficjalnie dołączyli do Klubu Przyjaciół Franklina – zerówkowicze co miesiąc będą gościć w bibliotece i dzięki uprzejmości nauczycielek biblioteki poznawać kolejne przygody małego żółwia i jego przyjaciół.

Tym razem Żabki i Biedronki przeczytały książkę „Franklin chce mieć zwierzątko” i rozmawiały z paniami bibliotekarkami o swoich domowych zwierzaków. Podsumowaniem dzisiejszych zajęć było pokolorowanie ilustracji do opowieści o Franklinie.

Dziękujemy nauczycielkom biblioteki za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

 

Daria Pawlaczyk