Sprzątanie Świata w SP 4 w Redzie.

Sprzątanie Świata w SP 4 w Redzie.

Dnia 16-go września Samorząd Uczniowski wspólnie z klasą 8b oraz opiekunami: Anetą Tokarczyk – Krakowską i Ludmiłą Zysk przyłączyli się do corocznej akcji, której celem jest wspólna lekcja poszanowania środowiska. Promujemy inicjowanie działań, które mają na celu zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko. „ Sprzątanie świata” to nie tylko okazja, aby wspólnie posprzątać teren w okolicy szkoły oraz naszego Miejskiego Parku w Redzie i okolicy naszej rzeki. To przede wszystkim edukowanie, jak skutecznie oczyścić otoczenie z odpadów i sprawić, aby wszystkim nam żyło się lepiej i zdrowiej. Redzka młodzież promuje edukację odpadową, dlatego zawsze chętnie włącza się do tego rodzaju wartościowych działań, które są doskonałym sposobem na realizację wolontariatu i dają dobry przykład pozostałym mieszkańcom oraz młodszym uczniom naszej społeczności szkolnej.

Samorząd Uczniowski